45 km auto Canta LX

De Canta LX is een echte klassieker onder de 45 km auto’s of eigenlijk: gehandicaptenvoertuig. Deze auto is zo compact, dat je er heel makkelijk overal mee komt. De maten: 2.280 cm lang, 1.100 breed en 1.630 hoog. De Canta LX rijdt op benzine.

Nieuw verkrijgbaar voor ongeveer €16.000 bij bijvoorbeeld Waaijenberg. Maar ook tweedehands vaak verkrijgbaar, bijvoorbeeld via Speurders.

Bestel bij Waaijenberg

Zoek op Speurders

Bekijk meer 45 km auto’s in de onafhankelijke keuzehulp 45 km auto van Scouters.

Gemiddelde beoordeling

  • Design
  • Gebruiksgemak
  • Kwaliteit
  • Prijs

Beoordelingen (1)

Gemiddelde beoordeling

1 beoordeling(en) | Schrijf een beoordeling

    “Rijd fantasties ”

    Door Francisca op 12 mei 2018

    Design
    Gebruiksgemak
    Kwaliteit
    Prijs

    Na een paar jaar rijden zit er in de vroege ochtend uurtjes 07.00 uur erg veel condens aan de binnenkant van me ramen, dit is verbeterd met de nieuwe Canta2 die ik nu heb. De Canta2 model ziet er ook veel hipper uit, motor in de Canta2 is het zelfde gebleven wat resulteerd in af en toe gekuch en een knal maar wat wil je de Canta heeft 1 bougie.

Een beoordeling toevoegen

* Verplicht veld
** Verplicht veld, je e-mail adres wordt niet getoond op de site

Geef een reactie

Het e-mailadres wordt niet gepubliceerd. Vereiste velden zijn gemarkeerd met *